Večírky


Večírky

Firemní večírek je ideální způsob, jak odměnit své zaměstnance. Uspořádání neotřelého firemního večírku je jednou z našich častých zakázek. Díky bohatým zkušenostem umíme vymyslet vhodný program a originální zábavu pro veškeré firemní večírky.

Zajistíme nejlepší lokaci, vytvoříme odpovídající technické zázemí a obstaráme kvalitní catering. Kromě hudebního a kulturního programu máme možnost zajistit i grafický návrh a následný tisk pozvánek na večírek.

Organizace firemních večírků na míru

Pro firemní večírek vybereme nejvhodnější prostory a to jak dle plánovaného počtu účastníků, tak podle typu celé akce. Uspořádáme firemní večírek přímo v prostorách firmy, v restauraci, v hudebním klubu nebo na méně tradičních místech jako je například golfový klub.

Doprovodný program může zahrnovat živou hudbu, DJe, sportovní aktivity, módní přehlídku, služby moderátora nebo herecká či taneční vystoupení. Zajistíme vhodnou zábavu pro každý firemní večírek.

Pořádání vánočních večírků

Vánoční večírek je oblíbeným neformálním setkáním pracovního kolektivu před koncem kalendářního roku. Zajistíme vánoční dekorace, vánoční catering, vánoční květinovou výzdobu a originální program.

Při organizaci vánočního večírku vycházíme z přání klienta, ale jsme schopni navrhnout vlastní koncept vánočního večírku, který bude odpovídat zaměření a politice firmy.Napište nám